Ben je van plan een FIAP onderscheiding
aan te vragen lees
dan onderstaande aandachtig door.
FIAP onderscheidingen krijg je niet vanzelf. Je dient deze zelf aan te
vragen. De voorwaarden zijn voor AFIAP: Minstens een jaar in het bezit van
je eerste FIAP acceptatie, minimaal 30 acceptaties hebben behaald met minimaal
10 verschillende werken bij 10 minimaal verschillende salons in minimaal 5 verschillende landen.
De voorwaarden zijn voor EFIAP: Minstens een jaar in het bezit van de AFIAP onderscheiding, minimaal 150 acceptaties hebben behaald met minimaal 50 verschillende werken bij 30 minimaal verschillende salons in minimaal 15 verschillende landen.
Voldoe je hieraan vraag dan de voorwaarden en de formulieren voor de FIAP
onderscheidingen op te bij Theo v.d. Heijdt, Ezelsveldlaan 46, 2611 RV Delft, tel. 015-2142707 of email: buitenlandsedienst@fotobond.nl
De sluitingsdatum voor het compleet indienen van de aanvragen is altijd op 15 januari. Aanvragen hierna
ingediend worden doorgeschoven naar het volgende jaar. De kosten voor dit jaar zijn €
50,-.
Om een FIAP onderscheiding nu of in de toekomst aan te kunnen vragen moet
je in het bezit zijn van een FIAP Photographers Card.
Deze card is eenmalig noodzakelijk om, welke FIAP onderscheiding dan ook, nu
of in de toekomst aan te vragen. Indien je nog niet in het bezit bent van zo'n
FIAP Photographers Card (creditcardformaat met nummer) is het advies om die
nu te bestellen. Dit jaar bedragen de kosten € 50,-.
Voorwaarden FIAP onderscheidingen
Voor AFIAP: De aanvrager dient minimaal 1 jaar in het bezit te zijn van de eerste acceptatie bij een salon met FIAP Patronage. De aanvrager moet minimaal 30 acceptaties met minimaal 10 verschillende werken bij 10 verschillende salons in 5 verschillende landen hebben behaald bij salons die FIAP Patronage hebben verkregen, waarbij een Circuit als één salon wordt berekend, het aantal acceptaties blijft gehandhaafd maar het aantal salons in dat circuit geldt als één salon.
Voor EFIAP: De aanvrager dient minimaal 1 jaar AFIAP bezitten, de datum van het behalen AFIAP welke op het certificaat staat vermeld is bepalend. De aanvrager moet minimaal 150 acceptaties met minimaal 50 verschillende werken bij salons met FIAP Patronage hebben verkregen bij 50 verschillende salons in 15 verschillende landen behaald bij salons die FIAP Patronage hebben verkregen, waarbij een Circuit als één salon wordt berekend, het aantal acceptaties blijft gehandhaafd maar het aantal salons in dat circuit geldt als één salon.
Kijk ook op de informatie onder Fotobond
> Diensten > Buitenlandse dienst |